MENU

Pejabat Yang Dipertua
Photo Name Designation Tel Tel Email
Tuan Zamzuri Bin Arifin Yang Di Pertua 06-3333333 06-3333333 / 1201

ydp@mpag.gov.my

Nurulhuda Binti Mazlan Pembantu Setiausaha Pejabat 06-3333333 06-3333333 / 1224

nurulhuda@mpag.gov.my

Pejabat Setiausaha
Photo Name Designation Tel Tel Email
Nur Aisyah Binti Abu Bakar Setiausaha Pejabat 06-3333333 06-3333333 / 1202

su@mpag.gov.my

Siti Hajar Bte Limat Pembantu Setiausaha Pejabat 06-3333333 06-3333333 / 1239

sitihajar@mpag.gov.my

Unit OSC
Photo Name Designation Tel Tel Email
Norazira Binti Abd Aziz Ketua Unit OSC 06-3333333 06-3333333 / 1232

norazira@mpag.gov.my

Hasnizah binti Salleh Peg Perancang Bandar dan Desa 06-3333333 06-3333333 / 1235

hasnizah@mpag.gov.my

Jabatan Perundangan dan Penguatkuasaan
Photo Name Designation Tel Tel Email
Fatimah Binti Othman Ketua Unit Undang-Undang Merangkap Pengarah Penguatkuasaan 06-3333333 06-3333333 / 1274

fatimah@mpag.gov.my

Mohd Rozaiman Bin Rahmat Ketua Bahagian Penguatkuasaan 06-3333333 06-3333333 / 1290

rozaiman@mpag.gov.my

Unit Audit Dalam
Photo Name Designation Tel Tel Email
Mohd Fuad Bin Musrik Ketua Unit Audit Dalam Merangkap Pengarah Pelesenan 06-3333333 06-3333333 / 1273

zaid@mpag.gov.my

Norazlia Bint Abd Aziz Pen Juruaudit 06-3333333 06-3333333 / 1272

norazlia@mpag.gov.my