MENU
Image resize threshold of 10 remote images has been reached. Please use fewer remote images.

Pejabat Yang Dipertua
Photo Name Designation Tel Tel Email
YBhg. Tuan Mohd Fadhil Bin Hassan Yang Di Pertua 06-3333333 06-3333333 / 1201

ydp@mpag.gov.my

Nurulhuda Binti Mazlan Pembantu Setiausaha Pejabat 06-3333333 06-3333333 / 1224

nurulhuda@mpag.gov.my

Pejabat Setiausaha
Photo Name Designation Tel Tel Email
Nur Aisyah Binti Abu Bakar Setiausaha Pejabat 06-3333333 06-3333333 / 1202

su@mpag.gov.my

Siti Hajar Bte Limat Pembantu Setiausaha Pejabat 06-3333333 06-3333333 / 1239

sitihajar@mpag.gov.my

Unit OSC
Photo Name Designation Tel Tel Email
Puan Norazira Binti Abd Aziz Ketua Unit OSC 06-3333333 06-3333333 / 1232

norazira@mpag.gov.my

Puan Hasnizah Binti Salleh Pegawai Perancang Bandar dan Desa 06-3333333 06-3333333 / 1235

hasnizah@mpag.gov.my

Encik Azrul Effendy Bin Abd. Aziz Penolong Jurutera 06-3333333 06-3333333 / 1236

azrul@mpag.gov.my

Encik Muhammad Akmal Bin Suhani Penolong Jurutera 06-3333333 06-3333333 / 1246

akmal@mpag.gov.my

Cik Nurul Atikah Binti Trisna Penolong Pegawai Senibina 06-3333333 06-3333333 / 1236

nurulatikah@mpag.gov.my

Unit Undang- Undang
Photo Name Designation Tel Tel Email
Fatimah Binti Othman Ketua Unit Undang-Undang Merangkap Pengarah Penguatkuasaan 06-3333333 06-3333333 / 1274

fatimah@mpag.gov.my