MENU

Jabatan Perundangan dan Penguatkuasaan
Photo Name Designation Tel Tel Email
Encik Mohd Rozaiman Bin Rahmat Ketua Bahagian Penguatkuasaan 06-3333333 06-3333333 / 1290

rozaiman@mpag.gov.my

Encik Fairul Nizam Bin Roslan Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran Kanan 06-3333333 06-3333333 / 1291

fairulnizam@mpag.gov.my

Encik Mohd Zahir Bin Mohd Zuki Penolong Pegawai Penguatkuasa 06-3333333 06-3333333 / 1289

zahir@mpag.gov.my

Encik Muhammad Syafiq Bin Saleh Penolong Pegawai Undang-Undang 06-3333333 06-3333333 / 1275

syafiq@mpag.gov.my

Unit Audit Dalam
Photo Name Designation Tel Tel Email
Mohd Fuad Bin Musrik Ketua Unit Audit Dalam Merangkap Pengarah Pelesenan 06-3333333 06-3333333 / 1273

zaid@mpag.gov.my

Norazlia Bint Abd Aziz Pen Juruaudit 06-3333333 06-3333333 / 1272

norazlia@mpag.gov.my

Puan Nor Azirah Binti Abu Talib Penolong Juruaudit 06-3333333 06-3333333 / 1271

norazirah@mpag.gov.my

Jabatan Khidmat Pengurusan
Photo Name Designation Tel Tel Email
Encik Azizan Bin Sulong Pengarah Pengurusan 06-3333333 06-3333333 / 1256

azizan@mpag.gov.my

Encik Mohd Faidz Bin Leman Pegawai Tadbir 06-3333333 06-3333333 / 1258

mohdfaidz@mpag.gov.my

Puan Norazlina Binti Mohd Noor Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi 06-3333333 06-3333333 / 1255

norazlina@mpag.gov.my

Last Update: Thursday, 20 February 2020 - 4:49pm