MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
YBhg. Tuan Mohd Fadhil Bin Hassan Yang Di Pertua 06-3333333 1201

ydp@mpag.gov.my

Nurulhuda Binti Mazlan Pembantu Setiausaha Pejabat 06-3333333 1224

nurulhuda@mpag.gov.my

Pejabat Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Datuk Saleh bin Mohd Dom Setiausaha 06-3333333 1202

salehmd@mpag.gov.my

Puan Siti Hajar Binti Limat Pembantu Setiausaha Pejabat 06-3333333 1239

sitihajar@mpag.gov.my

Unit OSC
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Puan Norazira Binti Abd Aziz Ketua Unit OSC 06-3333333 1232

norazira@mpag.gov.my

Puan Hasnizah Binti Salleh Pegawai Perancang Bandar dan Desa 06-3333333 1235

hasnizah@mpag.gov.my

Encik Azrul Effendy Bin Abd. Aziz Penolong Jurutera 06-3333333 1236

azrul@mpag.gov.my

Encik Muhammad Akmal Bin Suhani Penolong Jurutera 06-3333333 1246

akmal@mpag.gov.my

Cik Nurul Atikah Binti Trisna Penolong Pegawai Senibina 06-3333333 1236

nurulatikah@mpag.gov.my

Unit Undang- Undang
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Puan Hajah Fatimah Binti Haji Othman Ketua Unit Undang- Undang 06-3333333 1274

fatimah@mpag.gov.my

Kemaskini Terakhir: Selasa, 27 Oktober 2020 - 4:25pm