MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Tuan Zamzuri Bin Arifin Yang Di Pertua 06-3333333 1201

ydp@mpag.gov.my

Nurulhuda Binti Mazlan Pembantu Setiausaha Pejabat 06-3333333 1224

nurulhuda@mpag.gov.my

Pejabat Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Zainul Adnan Bin Mohd Said Setiausaha 06-3333333 1202

su@mpag.gov.my

Siti Hajar Binti Limat Pembantu Setiausaha Pejabat 06-3333333 1239

sitihajar@mpag.gov.my

Unit OSC
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Norazira Binti Abd Aziz Ketua Unit OSC 06-3333333 1232

norazira@mpag.gov.my

Hasnizah binti Salleh Peg Perancang Bandar dan Desa 06-3333333 1235

hasnizah@mpag.gov.my

Jabatan Perundangan dan Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Hjh.Fatimah Binti Hj.Othman Pengarah 06-3333333 1274

fatimah@mpag.gov.my

Mohd Rozaiman Bin Rahmat Ketua Bahagian Penguatkuasaan 06-3333333 1290

rozaiman@mpag.gov.my

Unit Audit Dalam
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Mohammad Zaid Bin Yusoff Ketua Unit Audit Dalam 06-3333333 1273

zaid@mpag.gov.my

Norazlia Binti Abd Aziz Penolong Juruaudit 06-3333333 1272

norazlia@mpag.gov.my

Kemaskini Terakhir: Rabu, 21 Ogos 2019 - 5:45pm