MENU

Unit Audit Dalam
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Encik Mohd Faidz Bin Leman Ketua Unit Audit Dalam 06-3333333 1273

mohdfaidz@mpag.gov.my

Puan Norazlia Binti Abd Aziz Penolong Juruaudit Kanan 06-3333333 1272

norazlia@mpag.gov.my

Puan Nor Azirah Binti Abu Talib Penolong Juruaudit 06-3333333 1271

norazirah@mpag.gov.my

Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Puan Hajah Marina Binti Rasol Pengarah Khidmat Pengurusan 06-3333333 1256

marina@mpag.gov.my

Puan Noor Shafika Binti Shaari Ketua Bahagian Pengurusan Sumber Manusia & Integriti 06-3333333 1251

noorshafika@mpag.gov.my

Encik Nur Idham bin Idris Ketua Bahagian Teknologi Maklumat 06-3333333 1204

nuridham@mpag.gov.my

Puan Norazlina Binti Mohd Noor Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi 06-3333333 1255

norazlina@mpag.gov.my

Puan Eidieleena Binti Zakariah Penolong Pegawai Tadbir Kanan 06-3333333 1254

eidieleena@mpag.gov.my

Encik Mohamad Syazwan Bin Saleh Penolong Pegawai Tadbir 06-3333333 1220

m.syazwan@mpag.gov.my

Puan Noorhayati Binti Mohamed Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan 06-3333333 1207

noorhayati@mpag.gov.my

Kemaskini Terakhir: Jumaat, 27 November 2020 - 10:55am