MENU

Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Azizan Bin Sulong Pengarah 06-3333333 1251

azizan@mpag.gov.my

Nur Idham bin Idris Ketua Bahagian Teknologi Maklumat 06-3333333 1204

nuridham@mpag.gov.my

Noor Shafika Binti Shaari Pegawai Tadbir 06-3333333 1256

noorshafika@mpag.gov.my

Norazlina Binti Mohd Noor Pen Peg Tadbir (Pentadbiran) 06-3333333 1255

norazlina@mpag.gov.my

Hazlina Binti Habib Pen Peg Tadbir ( Bahagian Inovasi) 06-3333333 1257

hazlina@mpag.gov.my

Jabatan Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Marlini Binti Mohamed Pengarah 06-3333333 1250

marlini@mpag.goc.my

Mohd Fuad Bin Musrik Akauntan (Bahagian Akaun) 06-3333333 1252

mohdfuad@mpag.gov.my

Rohila Binti Musiran Penolong Akauntan (Bahagian Hasil) 06-3333333 1280

rohila@mpag.gov.my

Nurhuzailiza Azreen Binti Saharom Penolong Akauntan (Kewangan Am) 06-3333333 1253

nurhuzailiza@mpag.gov.my

Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Rosnani Binti Ibrahim Pengarah 06-3333333 1211

rosnani@mpag.gov.my

Kemaskini Terakhir: Jumaat, 23 Ogos 2019 - 10:27am