MENU

Jabatan Perundangan dan Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Encik Mohd Rozaiman Bin Rahmat Ketua Bahagian Penguatkuasaan 06-3333333 1290

rozaiman@mpag.gov.my

Encik Fairul Nizam Bin Roslan Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran Kanan 06-3333333 1291

fairulnizam@mpag.gov.my

Encik Mohd Zahir Bin Mohd Zuki Penolong Pegawai Penguatkuasa 06-3333333 1289

zahir@mpag.gov.my

Encik Muhammad Syafiq Bin Saleh Penolong Pegawai Undang-Undang 06-3333333 1275

syafiq@mpag.gov.my

Unit Audit Dalam
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Encik Mohammad Zaid Bin Yusoff Ketua Unit Audit Dalam 06-3333333 1273

zaid@mpag.gov.my

Puan Norazlia Binti Abd Aziz Penolong Juruaudit Kanan 06-3333333 1272

norazlia@mpag.gov.my

Puan Nor Azirah Binti Abu Talib Penolong Juruaudit 06-3333333 1271

norazirah@mpag.gov.my

Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Ext Emel
Encik Azizan Bin Sulong Pengarah Pengurusan 06-3333333 1256

azizan@mpag.gov.my

Encik Mohd Faidz Bin Leman Pegawai Tadbir 06-3333333 1258

mohdfaidz@mpag.gov.my

Puan Norazlina Binti Mohd Noor Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi 06-3333333 1255

norazlina@mpag.gov.my

Kemaskini Terakhir: Khamis, 16 Januari 2020 - 5:50pm